Svářeč - operátor svařovacího robota

ISMM Production & Business Cooperation s.r.o.

Nabídka čeká na schválení

Významná strojírenská výrobně-obchodní skupina ISMM se sídlem v Ostravě se čtyřmi vlastními výrobními závody, která působí dlouhodobě v oblasti kooperační strojírenské výroby orientované na zahraniční trhy s exportem do 10 zemí EU, hledá pro rozšíření svého týmu vhodné kandidáty na pozice:

Náplň práce:

· obsluha svářecího robota, příprava materiálu

· kontrola materiálu a hotového výrobku

· kontrola procesu svařování

· odpovědnost za dodržování pracovních a kontrolních standardů

· pomocné práce na pracovišti

Požadujeme:

· praxe v ručním svařování

· praxe na robotu výhodou, nikoliv podmínkou, příležitost pro šikovné absolventy

· spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost

· ochota učit se novým věcem

· znalost práce s PC

Nabízíme

· práci ve stabilní a dlouhodobě prosperující společnosti

· příspěvek na penzijní pojištění

· firemní stravování

· možnost získání delší dovolené

· podnikové půjčky

· čisté a příjemné pracovní prostředí a dobrý pracovní kolektiv

· odpovídající platové ohodnocení

· možnost seberealizace a profesního růstu

V případě zájmu zašlete svůj životopis nebo alespoň krátký email s kontaktem na vás.

Adresa pracoviště – Štítina, Hlavní 343

Provoz: dvousměnný

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Štítina (Hlavní 343)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Zaměstnanecké půjčky, Lékařské prohlídky, Příspěvek na penzijní připojištění, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

27000 - 30000 Kč/měs.

Datum zadání:

20.10.2020