Nabídka již není aktuální.

Co říká UNEX a.s. o pozici

Naše společnost patří mezi přední dodavatele odlitků, výkovků, svařenců a těžkých ocelových konstrukcí. U nás neexistuje pásová výroba, děláme kusové výrobky na zakázku, a proto Vám můžeme zaručit, že v naší společnosti vyrostete v experta ve svém oboru. Současně dokážeme ocenit, pokud již expertem jste. V této chvíli hledáme pro posílení našeho týmu schopného kolegu/kolegyni na pozici:

Svářeč kovů

Náplň práce:

* svařování ocelových konstrukcí metodou 135 MIG/MAG

Co po vás požadujeme:

* SOU (strojírenství výhodou)
* znalost čtení výkresové dokumentace
* praxe v oboru výhodou (možnost zaučení)
* svářečský průkaz výhodou (zajistíme)

Co od vás očekáváme:

* manuální zručnost
* dobrý zdravotní stav
* zodpovědnost, spolehlivost
* ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Co vám můžeme nabídnout:

* obědy za 22,- Kč v areálu společnosti
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na důchodové připojištění 500,-
* výhodné telefonní tarify pro Vás i Vaše rodinné příslušníky a blízké
* ozdravné pobyty ve vybraných destinacích
* zvyšování Vaši kvalifikace (školení, kurzy)
* stabilní a perspektivní zaměstnání
* kariérní růst
* další benefity

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Uničov (Brníčko 1032)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Lékařské prohlídky, Pitný režim, Příspěvek na životní pojištění, Kultura, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na penzijní připojištění, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

7.3.2019