Svářeč EN 135 - mzda 55.600,- Kč* + ubytování zdarma!!!

Personal fabric - agentura práce, a.s.
Hledáme svářeče s praxí pro firmu vyrábějící nákladní automobily. Nástup možný ihned. Nabízíme ubytování zdarma.

Náplň práce:

  • Svařování ve výrobě sklápěcích a kontejnerových nástaveb na nákladní automobily
  • Ruční svařování polotovarů s použitím různých svař. technik

Požadujeme:

  • Vzdělání ve strojírenském nebo jiném technickém oboru
  • Svářečský průkaz EN 135 podmínkou
  • Praxe min. 1 rok na obdobné pozici
  • Znalost technických výkresů
  • počet míst - 5

Nabízíme:

  • *Měsíční hrubá mzda 50.400 až 55.600 Kč při 200 hod./měs.
  • Měsíční čistá mzda 44.800 až 48.600 Kč včetně prémií a diet při 200 hod./měs.
  • Měsíční čistá mzda 36.800 až 39.900 Kč včetně prémií a diet (fond prac. doby)
  • Výše hodinové mzdy závisí na vstupní pracovní zkoušce, následně bude pracovník zařazen do skupiny, po zaučení navýšení mzdy
  • Denní diety ve výši 237,-
  • Nadstandardní příplatky za směnnost
  • 23 Kč/hod. příplatek za prostředí
  • Profesní růst, pravidelná školení a zvyšování kvalifikace
  • Možnost týdenních finančních záloh
  • 25 dní dovolené
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
  • Závodní stravování
  • Ubytování zdarma
  • Práci na hlavní pracovní poměr, zázemí úspěšné a moderní společnosti

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Kladno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Stavebnictví
Svářeč

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

39600 - 55600 Kč/měs.

Datum zadání:

5.8.2022
/* Not affection functionality */