!!!Svářeč CO2 Otrokovice s Ubytovaním

Amikov job, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Pracujte pro českou strojírenskou společností, která se již od roku 1996 soustředí na vývoj a výrobu individuálních ocelových skladových a přepravních systémů.

Svářeč CO2

Práce v Otrokovicích

Strojírenství

Náplň práce:

  • náplní práce je svařování kovových palet metodou CO2
  • zámečnické práce na vývojové dílně , praxe ve svařování nutná
    manuální zručnost, ochota pracovat ve směnném provozu
  • fyzická zdatnost
  • zodpovědnost, samostatnost.

Požadujeme:

  • praxe ve svařování
  • min SOU nejlépe ve strojírenském oboru, platný svářečský průkaz základní zkouška CO2
  • manuální zručnost

Nabízíme:

  • práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • příspěvek na stravu
  • příspěvek na dopravu, nebo ubytování zdarma
  • místo výkonu práce Otrokovice
  • výhodné platové podmínky 100 – 105 Kč/hod čistá mzda, přesčas 110 Kč/hod
  • nástup možný IHNED

V případe zájmu mně kontaktujte na +420 604 142 829, +421 948 846 222, Životopis na nabor2@amikov.com

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Česká Republika (Otrokovice)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Zaměstnanecké půjčky, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

2.1.2018