SVÁŘEČ CO2 30.000 Kč/měs.

Pro našeho významného klienta, který se zabývá výrobou pro automobilový průmysl, hledáme vhodné uchazeče na pozici Svářeč CO2.

Místo výkonu práce: Hodkovice nad Mohelkou

Nástup: IHNED

Nabízíme:
- měsíční mzdu až 30.000 Kč/měs.
- zálohy každý týden
- SVOZ ZDARMA - Liberec, Vrastislavice, Jablonec nad Nisou, Rychnov nad Nisou
- práci na hlavní pracovní poměr
- dlouhodobou spolupráci
- ubytování nebo příspěvek na ubytování
- příspěvek na stravování

Náplň práce:
- svařování na poloautomatickém a automatickém stroji
- zakládání a odebírání dílů do a ze stroje
- kontrola svárů po sváření

Požadujeme:
- spolehlivost,
- ochotu pracovat ve 3 směnném provozu Po-Pá (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
- komunikativnost a schopnost kolektivní práce,
- výhodou je praxe v automobilovém průmyslu,
- základní oprávnění

V případě zájmu o tuto práci nás kontaktujte přes tlačítko ODPOVĚDĚT. Váš životopis a kontakt na Vás také můžete poslat na prahazavináčworkservice.cz nebo můžete zaslat sms na tel. číslo 602 729 154 a obratem se Vám ozveme zpět.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Hodkovice nad Mohelkou

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

3.8.2018