Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Supervizor zpracování nabídek

Společnost Everesta je generálním dodavatelem řešení. Pracujeme jako systémový integrátor, připravujeme a řídíme pro naše klienty změnové projekty. Pro tým zpracovatelů nabídek hledáme supervizora, člověka s přehledem a schopností rychle se rozhodovat. Nabídky připravují naši specialisté na základě poptávky od klientů, podkladů od našich obchodníků a/nebo podle zadávací dokumentace v rámci výběrových řízení. Rolí supervizora je metodická pomoc autorovi nabídky s jejím správným uchopením a následná kontrola, případně přepracování. Systém psaní a kontroly nabídek máme zavedený, nového supervizora hledáme na posílení aktuálního týmu v důsledku růstu počtu zakázek; šablonu, procesy, referenční zakázky, týmy odborníků, metodiku apod. máme zavedené. Zároveň oceníme nové nápady a vylepšení.

Náplň práce:

  • Nastudujete zadávací dokumentaci a identifikujete klíčivé informace
  • Pomůžete specialistovi nabídek naladit nabídku dle klientových potřeb
  • Poskytujete autorovi nabídky metodická pomoc s jejím správným uchopením
  • Supervizor komunikuje se zástupci klienta i dodavatelů
  • Následná kontrola, případně přepracování
  • Koordinace týmu v průběhu plnění zakázky
  • Poskytování konzultací, poradenská práce
  • Práce supervizora probíhá pod časovým tlakem – každá nabídka má deadline odevzdání, aby práce celého týmu nepřišla vniveč

Požadujeme:

  • Pečlivost, všímavost a angažovaný přístup
  • Nadprůměrná znalost českého jazyka (je nutné odhalit i gramatické chyby)
  • Výborná práce s textovým editorem (MS Word)
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Zkušenost s vedením týmu výhodou
  • Schopnost porozumět zadání, umění vcítit se do klienta
  • Zaměření na výkon – získání zakázky
  • počet míst - 1

Nabízíme:

  • Možnost práce na HPP, DPP i jako externí dodavatel s příkazní smlouvou
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost i práce z domova
  • Nástupní plat 20 000 Kč30 000 Kč (dle dohody podle osobního potenciálu a zkušeností), plus zajímavé výkonnostní odměny navázané na objem vyhraných zakázek a jejich rentabilitu
  • Stravenky, sick days a jiné benefity

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (Výstaviště 569/3)

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

16.1.2020
OK
/* Not affection functionality */