Supervisor dodavatelské kvality - automotive

Pro našeho klienta, úspěšnou a stabilní nadnárodní výrobní společnost, působící v oblasti Automotive hledáme samostatného a motivovaného kandidáta na pozici Supervisor dodavatelské kvality.

Požadujeme:

VŠ/SŠ vzdělání, ideálně technického směru

Praxi v Automotive

Skvělou angličtinu (jednání s dodavateli)

Pokročilé techniky leadershipu a umění motivovat

Flexibilitu a vynikající organizační schopnosti

Kreativitu, samostatnost a zodpovědnost

Pokročilé komunikační a vyjednávací dovednosti

Týmového ducha

Náplň práce:

Zavádění nových procesů v oblasti kvality

Vyjednávání s dodavateli a řešení reklamací

Vedení svého týmu (cca 20 lidí – kontroloři, technici, koordinátoři)

Hodnocení kvality dodavatelů

Monitoring nákladů na nekvalitu

Neustálé zlepšování kontrolního procesu

Nabízíme:

Plat až 45.000,- Kč

Velkou míru zodpovědnosti a seberealizace, další vzdělávání a rozvoj

Příjemnou firemní kulturu

Zaměstnanecké výhody

Dovolená 5 týdnů

Příspěvek na stravování, rekreaci, sport a kulturu

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Liberec

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

14.10.2017