Super práce-zálohy-ubytování a nástupy ihned! Olomouc

Požadujeme:

Práce vhodná spíše pro muže
logické myšlení
dobrý zdravotní stav
manuální zručnost
dodržování pracovní morálky
zodpovědnost a ochotu pracovat ve třísměnném provozu 7,5 h. s volnými víkendy

Nabídka:

zajímavé platové ohodnocení
proškolení v oblasti strojírenství
stabilní zázemí
měsíční odměny (osobní ohodnocení, výkonnostní prémie,…)
dotované stravování
možnost ubytování
zastávka MHD přímo před firmou
moderní a čisté pracovní prostředí, vhodné i pro ženy
přátelský kolektiv
práce na dohodu o pracovní činnosti DPČ/ hlavní pracovní poměr HPP
možnost přesčasů
možnost týdenních záloh
podpora koordinátora

Pracovní náplň:

Co u nás budete dělat?

obsluhovat většinou plně automatické stroje a zařízení
montovat výrobky-turnikety, klece a mnoho dalších produktů
kontrolovat množství a kvalitu vyrobených dílů

Mimo jiné nabízíme zaměstnání SVÁŘEČŮM, SEŘIZOVAČŮM a MANIPULANTŮM.
Platové podmínky se určují dle zařazení a zkušeností.

Nejedná se o pásovou výrobu!

Zaměstnání je možné na brigádu i dlouhodobě na hlavní pracovní poměr.
Praxe není nutná, vše vás rádi naučíme.

Předpokládaný termín nástupu: IHNED

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Olomouc

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce s ubytováním

Zařazeno v oborech:

Strojírenství a průmysl
Dělník

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

160 - 200 Kč/hod.

Datum zadání:

14.10.2021