Hledáme vhodného kandidáta na pozici STROJNÍK DO VÝROBY.

Popis pozice

- Údržba a obsluha stroje
- Práce s PC
- Práce v třísměnném provozu

Požadujeme

- Manuální zručnost
- Fyzickou zdatnost
- Ochotu pracovat
- Spolehlivost
- Čtení výkresové dokumentace

Nabízíme

- Výkonnostní bonus/prémie
- Zálohový systém
- Příspěvek na stravování
- Příspěvek na ubytování
- Příplatky nad rámec zákoníku práce
- Zaměstnanecké benefity ( 5 týdnů dovolené, 13. plat)
- Poukázky na Flexi Pass
- Skvělé benefity pro každého

Mzda: 20.000,- - 24.000,-Kč

Nástup: dle dohody

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Valašské Meziříčí (Mostní 51/25)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

13. plat, Flexi – poukázky, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

8.10.2018