Strojní zámečník - pouze jednosměnný provoz

Nabídka již není aktuální.

27 000 – 39 000 Kč/měsíc

Jsme malá společnost rodinného charakteru, která dodává technologii na výrobu dřevěných oken, dveří a dřevostaveb pro firmy z celého světa.

Do našeho přátelského kolektivu hledáme nového kolegu.

Náplň práce:

- Obsluha strojního zařízení (vrtačka, pila, strojní závitník)
- Zámečnické činnosti (řezání, vrtání apod.)
- Po zaučení případně montáž strojů

Požadujeme:

- Vyučení v oboru výhodou, důležitá je manuální zručnost
- Orientaci ve výkresové dokumentaci
- Spolehlivost
- Zodpovědnost

Benefity:

- Flexibilní pracovní doba
- Jednosměnný provoz - pondělí až pátek
- Stravenkový paušál
- Roční bonus, měsíční odměny
- Příspěvek na dopravu
- 3 sick days
- Firemní akce - grilování, turnaje v šipkách, hokeji
- Příjemné pracovní prostředí a mnoho dalšího

Místo pracoviště : Nupaky

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Nupaky

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

13. plat, Příspěvek na dopravu, Stravenky, Dovolená navíc, Sick days, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

27000 - 39000 Kč/měs.

Datum zadání:

19.10.2021
OK
/* Not affection functionality */