STROJNÍ ZÁMEČNÍK (m/ž/d) se znalostí NJ - NĚMECKO

Hledáme dlouhodobě strojní zámečníky (m/ž/d) v regionu Sasko, převážně v Chemnitz a okolí.

Náplň práce:

    • Zhotovování a sestavování jednotlivých součástí a funkčních celků strojů, rařízení a konstrukcí
    • Práce podle výkresů
    • Provádění údržby, diagnostikování závad, opravy

Požadujeme:

    • SŠ/ SOU vzdělání v oboru - strojní mechanik, strojírenské práce
    • Ochota pracovat ve třísměnném provozu
    • Komunikativní znalost Nj
    • ŘP a vlastní automobil pro snažší dopravu do práce

Nabízíme:

    • Smlouva na dobu neurčitou u německého zaměstnavatele
    • Mzda podle tarifní smlouvy iGZ/DGB od 11,99 € do 14,00 €/ h. brutto
    • Možnost profesního a odborného růstu
    • Vyplácení prémií 2x ročně
    • Osobní podpora v rodném jazyce (při přihlášení, s pojišťovnou, s hledáním ubytování, …)

Oslovila Vás naše nabídka?

Zašlete nám Váš životopis v českém, německém nebo anglickém jazyce!

Nabízíme i jiné pozice v oboru elektro a strojírenství. Podrobné informace Vám rádi poskytneme na telefonu +49 371 233 744 52

 Nabídka je časově neomezená.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Německo (Neefestraße 147)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

od 40 tisíc

Datum zadání:

1.4.2019