Strojní údržbář 25.000 - 36.000 Kč, spousta bonusů, dotované stravování, kurzy AJ

Axial Personnel Agency, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Pro našeho klienta, významnou společnost, která celosvětově působí především v automobilovém, stavebním a spotřebním průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Strojní údržbář

Náplň práce:

Provádí opravy, sestavování, seřizování, oživování, zkoušení a revize širokého sortimentu přístrojů, strojů a zařízení.

    • Provádí operativní opravy slévárenských strojů a zařízení
    • Provádí preventivní údržbu strojů dle plánu
    • Inovuje stávajících zařízení
    • Instaluje nová zařízení

Provoz: 4 směnný nepřetržitý

Požadujeme:

    • Vyučení nebo středoškolské vzdělání
    • Svářečský průkaz
    • Znalost hydrauliky a pneumatiky
    • Znalost slévárenských strojů a zařízení výhodou
    • Řidičský průkaz obsluhy MV výhodou
    • Znalost strojního obrábění výhodou
    • Dobrá pracovní morálka
    • Pečlivost, samostatnost

Nabízíme:

    • Základní mzda + osobní příplatek + postupné navýšení
    • Mzda se dále stanovuje na základě zvládnutých dovedností „čím více umíš, tím lépe jsi ohodnocen“: navýšení po 3, 6, 12 a 18 měsících
    • Výrobní bonusy, docházkové bonusy a bonusy za přesčasové směny o víkendu
    • Odměna za doporučení nového zaměstnance ve výši 4.500,-
    • Čtvrtletní výrobní bonus
    • Věrnostní bonus – za každých 5 odpracovaných let 500,- Kč měsíčně
    • Zajímavou práci v nadnárodní společnosti
    • Neustálé zlepšování pracovních podmínek a pracovního prostředí
    • Odborný růst a školení (zaměstnance interně proškolujeme a posouváme je na zodpovědnější pozice)
    • Dotované stravování v závodní jídelně (Příspěvek na obědy - 2x jídlo za 29,- Kč denně)
    • Kantýna
    • Ochranné nápoje a limonády na pracovišti
    • Balíčky pro podporu zdraví a další
    • 5 týdnů dovolené
    • Kurzy AJ

A mnoho dalšího:

    • Dárkové poukazy
    • Společenské firemní akce
    • Vitamínové balíčky
    • Mikulášské balíčky
    • Firemní mobilní tarif
    • Parkování pod kamerovým systémem

Nástup: dle domluvy

Místo pracoviště: Brno (město)

Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

9.1.2019