Strojní mechanik/zámečník- NÁSTUPNÍ BONUS 20.000,- Kč

Společnost Walter s.r.o. sídlí v Kuřimi u Brna, Blanenská 1289/119. V našem moderním výrobním závodě s více jak 20-ti letou tradicí vyrábíme velmi přesné CNC brousicí stroje a CNC optické měřicí přístroje. Do našeho týmu hledáme kolegy, kteří se chtějí stát špičkou ve strojírenském oboru a pracovat v moderním a čistém prostředí.

Pracovní náplň:

    • Montáž mechanických částí ve výrobním procesu, dle technické dokumentace.
    • Provádění měření dle technické dokumentace a technických norem včetně vyhodnocení.
    • Provádění brousících zkoušek strojů podle schválených postupů včetně vyhodnocení.
    • Aktivní účast na odstraňování zjištěných nedostatků a přijímání opatření k zajištění nápravy.
    • Provádění mechanických operací ve výrobním procesu.
    • Odborná pomoc při montáži a oživování strojů.
    • Provádění specializovaných měření souvisejících se zajištěním kvality vyráběných strojů.

Požadujeme:

    • Ukončené SOŠ/SŠ/VŠ vzdělání – strojírenský obor ( mechanik, mechatronik, zámečník, seřizovač).
    • Alespoň 3 roky praxe ve strojírenské výrobě, nejlépe v montáži obráběcích strojů.
    • Dobrou orientaci v technické dokumentaci,
    • Znalost strojírenských výrobních postupů a metod (např. lícování, škrabání) včetně kontrolních metod.
    • Znalost práce s přesnými měřidly.
    • Základy teorie řezných nástrojů.
    • Znalost práce s PC.

Nabízíme:

    • Práci v čistém a moderním prostředí.
    • Pouze ranní směna (pondělí – pátek, 6:00 -14:30).
    • Odpovídající mzdové ohodnocení.
    • Týden dovolené navíc.
    • 13. plat
    • Příspěvek na dojíždění.
    • Možnost firemního stravování v závodní jídelně, výběr ze 6 druhů menu.
    • Možnost příšpěvku na sportovní aktivity - MultiSport.
    • Možnost příspěvku na životní pojištění nebo penzijní připojištění.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Kuřim (Blanenská 1289/119)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Pitný režim, Příspěvek na životní pojištění, Multisport karta, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní připojištění, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

14.10.2021