Strojírenský dělník, skladové a manipulační práce

Nabídka již není aktuální.

Profil společnosti:

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost ERILENS s. r. o.

Sídlo a pracoviště Praha 6, pracovní pozice spadá pod divizi REHA zabývající se vývojem, výrobou a distribucí lokomočních pomůcek a zdravotnického materiálu

Náplň práce:

    • práce na lisech
    • montážní práce
    • práce ve skladu hotových výrobků (výběr, balení a expedice zboží)

Požadujeme:

    • výuční list, možné i základní vzdělání
    • manuální zručnost
    • spolehlivost, pečlivost

Nabízíme:

    • 5 týdnů dovolené
    • Příspěvek na závodní stravování
    • OPP ihned, pracovní oděv po zkušební době
    • Jednosměnný provoz pondělí až pátek
    • po zapracování může být mzda 122,- Kč/hod.
    • Pracovní poměr na plný úvazek, po zkušební době na dobu neurčitou,
    • Zaměstnání vhodné i pro 50 +

Místo práce: Praha 6

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 26. 8. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Středočeský (Praha 6)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

26.7.2018