Střihač (seřizovač), Chotěšov (firemní doprava)

Nabídka již není aktuální.

Informace o pracovním místě

Baví Vás práce v automobilovém průmyslu a hledáte si klidnou a dobře placenou práci v příjemném pracovním prostředí? Pak chceme právě Vás!
Hledáme šikovné a precizní pracovníky/pracovnice na pozici střihače pro náš současný závod v Chotěšově.

Náplň práce:
- seřizování, příprava a obsluha střihacích zařízení pro kabely
- základní údržba a drobné opravy střihacích zařízení
- seřizování a příprava strojů ve výrobě dle aktuální zakázkové náplně

Nástup možný IHNED!

Máte stejně šikovné kamarády? Řekněte jim a pojďte k nám pracovat společně :)

POZOR: zapracování probíhá v našem hlavním závodě v Chotěšově - firemní doprava

Pracoviště

- Chotěšov - Dobřanská 629, 332 14 Chotěšov

Požadujeme

- ZŠ nebo SOU vyučení - technický obor výhodou, ale není podmínkou
- znalost mechanických oprav výhodou, manuální zručnost
- odpovědnost, schopnost samostatné práce

Nabízíme

Směnnost
- práce pouze ve 12ti hodinových směnách - 3 dny práce + 3 dny volno (6:00 - 18:00 / 18:00 - 6:00)

Nabízíme:
- moderní, příjemné a čisté pracovní zázemí
- velmi dobré platové ohodnocení + 13. mzda
- příplatky za přesčasy nad rámec zákoníku práce
- variabilní složka mzdy až 20 %
- docházkový bonus 1.500 Kč / měs.
- stravenky v hodnotě 80,- Kč / den
- příspěvek na praní pracovního oblečení
- finančně oceňujeme zlepšovací nápady
- jednorázové finanční bonusy k životním i pracovním jubileím
- finančně podporujeme děti našich zaměstnanců ve školním vzdělávání
- po zapracování pět týdnů dovolené a smlouva na dobu neurčitou
- stabilní a dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr
- podporujeme své zaměstnance v kariérním postupu
- firemní školení a jazykové kurzy
- benefitní program na sport, kulturu, vzdělávání a rekreaci ve výši až 3.600 Kč/rok
- zvýhodněné vstupenky na kulturní akce
- bonusy za doporučení nových pracovníků až 4.000 -20.000 Kč
- firemní právní poradna zdarma
- firemní časopis zdarma – soutěže pro děti
- Pravidelná setkání s vedením společnosti
- každoroční vánoční večírek
- sportovní dny

V případě Vašeho zájmu se prosím dostavte v kterýkoliv pracovní den PO-PÁ v 9:30 na personální odd.v Chotěšově, kde si vypíšete žádost o pracovní místo a předáme Vám základní informace o naší společnosti. Současně si budete moci i práci v krátkosti vyzkoušet. Poté se již domluvíme ohledně přesného termínu nástupu a potřebných náležitostí.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Chotěšov (Dobřanská 629)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Lékařské prohlídky, Pitný režim, 13. plat, Kultura, Flexi – poukázky, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Stravenky, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

31.8.2018