Strážný Dolní Jirčany-pouze pro invalidní důchodce

Hledáme pohodového invalidního důchodce,který si chce přivydělat korunky jako vrátný/strážný na naší zakázce v Dolních Jirčanech.
Co Vám nabízíme:
mzdu až 90Kč/hod
možnost volby směn-třeba jen dva dny v týdnu nebo K/D apod.
hlavní pracovní poměr s fondem dle Vašich požadavků a možností
zázemí dlouholeté bezpečnostní agentury,kde slib není prázdné slovo
výplata záloh samozřejmostí
možnost příspěvku na dopravu nebo ubytovnu
Certifikát strážný za výhodných podmínek
uniformu na teplé i zimní období
čisté prostředí a fajn kolegy
šéfa,který Vám se vším pomůže a je zde pro Vás
Co požadujeme:
trestní bezúhonnost
parťáka,který když něco řekne tak to platí
Co Vás čeká:
jednoduchá obsluha vrátnice
žádný počítač jen papír a tužka

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Dolní Jirčany (Masarykova 31)

Typ práce:

Práce pro OZP

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení,

Zařazeno v oborech:

Služby
Ochrana osob a majetku