Strážný, detektiv v Pardubicích 100,-Kč/hod. čistého!

Nabídka již není aktuální.

Hledáme bezpečnostní pracovníky

(strážný, detektiv či bezpečnostní pracovník )

Mzda 100,- čistého na hodinu !!!
Nástup možný ihned nebo dle dohody!

Možnost ubytování !!!

Nabízíme možnost dobrého výdělku i zajímavé práce s prvky detektivní činnosti.
Nabízíme zajímavou hodinovou sazbu i prémie za výkon. Neváhejte a ozvěte se.

Místo výkonu práce: Pardubice, Přelouč, Hradec Králové či okolí (podle dohody)

Náplň práce:

• zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob
• dodržování daných bezpečnostních předpisů
• spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost

Nabízíme:

• práci ve stabilní společnosti
• odpovídající platové ohodnocení
• možnost profesního i platového růstu
• mladý pracovní kolektiv
• možnost vzdělávat se: školení, kurzy, sebeobrana
• nástup možný ihned či dohodou
• nástupní mzda 100 Kč čistého na hodinu !!!

Požadujeme:

• min 18 +
• práce v obleku či v uniformě, nebo jako detektiv v civilu
• čistý výpis rejstříku trestů
• dílčí kvalifikace strážného výhodou - ne podmínkou
• komunikační schopnosti
• spolehlivost, flexibilita

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Pardubice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek, Práce na dohodu

Benefity:

Multisport karta,

Zařazeno v oborech:

Služby
Ochrana osob a majetku

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

100 Kč/hod.

Datum zadání:

6.9.2019