Strážný/á v OC - až 100Kč/hod

Nabídka již není aktuální

Hledáme šikovné zaměstnance ostrahy s týmovým duchem, kterým nabídneme ke své práci pohodovou a spolupracující atmosféru příjemného kolektivu

Nástup možný IHNED

Náplň práce:

    • * kontrolní a pochůzková činnost
    • * detektivní činnost na prodejní ploše
    • * ostraha obchodního domu

 Požadujeme:

    • * min. věk 18 let
    • * trestní bezúhonnost
    • * upravený vzhled a slušné vystupování
    • * zájem o dlouhodobou spolupráci

 Nabízíme:

  • * mzda až 100,- Kč za hodinu
    • * firemní oděv a profesionální zaškolení
  • * stravenky
    • * motivační systém odměn
    • * získání certifikátu strážný za výhodných podmínek
  • * příspěvek na ubytovnu, dopravu
    • * individuální plánování směn

Kontaktujte nás na tel. 722 813 995

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Liberec (Sousedská 600)

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Stravenky,

Zařazeno v oborech:

Služby
Ochrana osob a majetku

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

19.9.2017