STEVARD/KA v mezinárodních vlacích 25000-35000 Kč/měs (nástup v Bohumíně)

Hledáme kolegy/kolegyně pro obsluhu v jídelních vozech a bistrovozech mezinárodních spojů s nástupem a ukončením výkonu práce v Bohumíně. MOŽNOST PŘÍSPĚVKU NA STARTOVACÍ UBYTOVÁNÍ AŽ 5000 KČ

Co budete dělat?

  • obsluhovat hosty v jídelním voze a bistro voze
  • obsluhovat cestující ve vlakové soupravě formou minibaru
  • ohřívat hotové pokrmy a připravovat teplé nápoje
Pro předání podrobnějších informací pořádáme osobní schůzky. Zašlete nám svůj PROFESNÍ ŽIVOTOPIS. Pokud se Vám do 5 pracovních dnů neozveme, bude to znamenat, že jsme dali přednost jiným uchazečům.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání / vyučení (v oboru gastro výhodou)
  • potravinářský průkaz
  • prozákaznický přístup
  • odolnost vůči stresu
  • komunikativní, přátelskou, usměvavou osobnost
  • počet míst - 5

Nabízíme:

  • motivační mzdový systém (mzda až 30.000 Kč + cestovní náhrady až 5000 Kč + spropitné)
  • výhodnou pracovní dobu - turnusový režim
  • 13. plat - vánoční odměna (1/2 průměrné měsíční mzdy)
  • zázemí prosperující společnosti, stabilní dlouhodobé zaměstnání
  • možnost profesního růstu a osobního rozvoje
  • po roce příplatky na penzijní připojištění
  • Multi Pass karta (příspěvek zaměstnavatele na volnočasové aktivity)
  • jídlo a nápoje za zvýhodněnou cenu
  • benefitní občerstvení

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Bohumín (Adama Mickiewicze 67)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

25000 - 35000 Kč/měs.

Datum zadání:

8.8.2022
/* Not affection functionality */