!!! Stavebný elektrikár/ka Berlín Nemecko s UBYTOVANÍM

Amikov job, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Hľadáme kandidátov/ky alebo celé partie  na pozíciu Stavebný elektrikár, práca v Berlíne Nemecko.

Postačuje, keď jeden s partie vie po nemecky na úrovni B2. Práca je na živnosť.

Náplň práce: Samostatná realizácia elektroinštalácie na stavbách v Berlíne.

Požadujeme: Vyučený elektrikár, Nemecký jazyk výhodou, vlastné auto výhodou.

Ponúkame: Plat 15€ netto/hod, ubytovanie zabezpečené, dlhodobá práca minimálne 6 mesiacov.

V prípade záujmu o danú pozíciu ma kontaktujte na +421 948 846 222, +420 604 142 829. Životopisy posielajte na nabor2@amikov.com

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Německo (V.Nezvala 1578)

Typ smluvního vztahu:

Práce na živnostenský list

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Příspěvek na bydlení, Jazykové kurzy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

od 40 tisíc

Datum zadání:

21.9.2017