Stavební dělník PRAHA 190Kč/h

Do stavební firmy působící na trhu práce více jak 25let hledáme šikovného stavebního dělníka s možností výjezdů na stavby.

Náplň práce:

– stavební práce v oblasti betonáže a sanace betonových konstrukcí

Požadujeme:

– praxi v oboru betonových konstrukcí – ochotu cestovat po ČR dle konkrétních zakázek – fyzická zdatnost – řidičský průkaz výhodou nikoliv podmínkou – spolehlivost, loajalitu, pracovitost, – zájem o školení
  • počet míst - 3

Nabízíme:

– jednosměnný provoz – při výjezdech ubytování hrazené firmou – dobré finanční ohodnocení dle zkušeností 150-190Kč/h – nabídka dlouhodobé práce po celý rok, nikoliv jen v sezoně – práce na zajímavých stavebních objektech – pravidelně školení a seznamováni s novými trendy ve speciálních stavebních oblastech

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Zařazeno v oborech:

Stavebnictví
Stavební dělník

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

21.6.2022