Stavební a provozní elektrikář

Hledáme samostatného instalačního elektrikáře s orientací v projektové dokumentaci, schopného pracovat v kolektivu.

Náplň práce:

    • jedná se o elektroinstalační a montážní práce v různých objektech (stavby, průmyslové stavby,haly, rodinné a bytové domy aj.)

Požadujeme:

    • SOU/SŠ v oboru elektro
  • PRAXE 4 roky
    • znalost v oboru, platné osvědčení dle vyhlášky 50/78 Sb., § 6
    • řidičský průkaz sk. B
  • dále výhodou: zkušenost s vedením stavby, schopnost analyzovat a odstraňovat poruchy, schopnost navrhovat vlastní řešení, ochota učit se novému, samostatnost.

Nabízíme:

    • nadstandartní ohodnocení 40.000,-
    • práce vždy v regionu bydliště /Praha, Ostrava, Pardubice/
    • prémie v případě včasných realizací zakázek
    • příspěvek na dopravu
    • nástup IHNED

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Pardubice

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

25.6.2017