Do úspěšné stavební firmy s dlouholetou tradicí a dobrým jménem hledáme šikovného stavbyvedoucího pro výstavbu školy. Specializujeme se taky na výstavbu zemědělských objektů jako jsou stáje, silážní jámy, dojírny. Provozujeme také zemní a elektromontážní práce. Dobré pracovní podmínky pro naše zaměstnance jsou základem, nebudete jezdit na dlouhé vzdálenosti, žádné přesčasy a samozřejmě volné víkendy.

Náplň práce:

  • Koordinace spolupráce s dodavateli
  • Tvorba harmonogramu dodávek
  • Kontrola práce pracovníků na stavbě
  • Řízení stavebních práci

Požadujeme:

  • Orientaci v technické dokumentací a stavebních výkresech
  • Autorizaci na pozemní nebo vodní stavby výhodou
  • Řidičský průkaz
  • Angličtina bude velkou výhodou
  • počet míst - 1

Nabízíme:

  • HPP
  • Motivující mzda až 80 000 Kč záleží na vašich zkušenostech
  • Práci ve stabilní společnosti s dobrým jménem
  • Měsíční bonusy
  • Kvartální prémie
  • Příspěvek na životní nebo penzijní připojištění
  • Auto i k soukromým účelům
  • Mobil
  • Notebook
  • Příspěvky na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Žádné vzdálené výjezdy
  • Volné víkendy
  • Pevnou pracovní dobu
  • Ranní 8hodinové směny
  • Útulně zařízené kanceláře
  • Přátelský kolektiv s nízkou fluktuací
  • Máme dveře otevřené jak zkušeným starším odborníkům, tak i absolventům, kterým rádi poskytneme praxi :-)
  • Místo pracoviště v Domažlicích
Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Plzeň (Domažlice)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Stavebnictví
Stavbyvedoucí

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

40000 - 80000 Kč/měs.

Datum zadání:

12.5.2022