Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Stavbyvedoucí pro Moravu

Náplň práce: Zajišťování organizace staveniště a řízení provozu na něm Koordinace podřízených mistrů, dělníků a ostatních účastníků výstavby Operativní řízení stavebních prací Zajišťování dodržování stanovených technických postupů Spolupráce s technickým dozorem investora, s koordinátorem BOZP a státními kontrolními orgány Vedení stavebního deníků a příslušné dokumentace, spolupráce s oddělením přípravy staveb Spolupráce při zpracování podkladů k fakturaci Zpracování podkladů pro odměňování pracovníků, provádění prvotních personálních úkonů, vedení pracovního týmu Zajišťování přejímky provedených prací Časové řízení montážních prací Dohled nad dodržováním v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví Požadujeme: Minimálně ukončené středné odborné vzdělání stavebního směru Praxe v podobné činnosti minimálně 3 roky Znalost čtení ve stavebních výkresech a dokumentaci, znalost technologických postupů Znalost bezpečnostních předpisů Dobré komunikační schopnosti Praxe ve vedení pracovního kolektivu Řidičské oprávnění skupiny B – aktivní řidič PC znalosti: MS Word, Excel Samostatnost, zodpovědnost, pracovitost, flexibilita, organizační schopnosti, spolehlivost při plnění úkolů, trestní bezúhonnost Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti Pracovní smlouvu na dobu neurčitou Nástup dle domluvy plat na základě praxe v rozmezí od 40.000 do 60.000 Kč s možností zvýšení po zkušební době K dispozici služební automobil, notebook a mobilní telefon Budeme se těšit na vaše CV

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Stavebnictví
Stavební dělník

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

2.8.2020

Podobné nabídky

Hledaní práce

Stavební kalkulat pro Moravu JOB LEADER CZECH s.r.o. | Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj

OK
/* Not affection functionality */