Stavbyvedoucí pozemních staveb, 30 - 55 000 Kč, vzdělávací kurzy a školení


Hlavní pracovní náplní bude:

Vedení pracovníků - vlastních zaměstnanců, kontrola subdodavatelů a jejich koordinace na stavbě, komunikace s investory, řešení změn. Samostatná organizace a řízení stavby podle projektové dokumentace a výkazu výměr. Odpovědnost za ekonomické a kvalitativní výsledky stavby - důraz na kvalitu provedení. Zpracování a kontrola dodržování HMG, BOZP a PO. Vedení stavebního deníku, objednávání materiálu, zpracování předávacích protokolů.

Požadujeme:

SŠ vzdělání stavebního směru, praxe na pozici stavbyvedoucího pozemních staveb min. 5 let. Řidičský průkaz B, trestní bezúhonnost. Samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, organizační a komunikační schopnosti. Orientace ve výkresové dokumentaci a výkazech výměr. Znalost stavebních materiálů a technologií, práce na PC. V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici zašlete Váš profesní životopis na mail.
  • počet míst - 1

Nabízíme:

Práce na HPP nebo OSVČ. Samostatnou a různorodou práci v Pardubickém a Královéhradeckém kraji. Mobilní telefon, notebook. Vzdělávací kurzy, školení. Zajímavé finanční ohodnocení a bonusy.
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Pardubice (Milheimova 2689)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

30000 - 55000 Kč/měs.

Datum zadání:

22.11.2022

Podobné nabídky

Hledaní práce

Tlumočník, koordinátor (m/ž) s rumunštinou mzda až 37 000 Kč Manuvia, a. s., organizační složka | Pardubice

Koordinátor distribuce pro okres Pardubice První novinová společnost a.s. | Pardubice

/* Not affection functionality */