Stabilní práce ve výrobě s ubytováním zdarma!

Hledáme šikovné muže a ženy na pozici operátor výroby, pro společnost, která sleduje současné trendy moderních technologií a podle toho se vyvíjí i její produktové portfolio. Hledáte práci s nástupem IHNED a ubytováním ZDARAMA? Pak hledáme právě Vás!

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Montáž výrobků dle technologického postupu
  • Balení výrobků

Požadujeme:

  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost
  • Flexibilita
  • Odpovědný přístup k práci
  • Samostatnost
  • Ochotu učit se novým věcem
  • počet míst - 10

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP)
  • Ubytování zabezpečené ZDARMA
  • Svozové autobusy ZDARMA
  • Dotované stravování
  • Možnost týdenních záloh
  • Možnost přesčasů
  • Dovolená 25 dní
  • Bonusy a příplatky
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO PO DOHODĚ! Chcete se o této pozici dozvědět více klikněte na tlačítko odpovědět nebo nám zašlete životopis.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Pardubice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

23000 - 27000 Kč/měs.

Datum zadání:

20.11.2021