Správce Facebook profilů

Hledáme aktivního a schopného kolegu či kolegyni pro správu Facebook profilů zaměřených na cestovní ruch a prodej zájezdů. Dále aktualizaci webových stránek, jejich optimalizaci a vylepšení.

Brigáda je vhodná i pro studenty.

Náplň práce:
• vymýšlení a vkládání pravidelných příspěvků na Facebook
• kontrola textů
• aktualizace webových stránek (není nutná znalost žádných speciálních progamů, postačuje standardní znalost práce s internetem)
• uživatelské testování webových stránek a jejích funkcí dle zadání
• v případě dlouhodobější spolupráce nabízíme možnost vedení různých online projektů

Požadujeme

• Zkušenost s internetovým prostředím
• Kreativitu
• Perfektní znalost českého jazyka - gramatika
• Zkušenost se správou sociální sítě Facebook (další sociální sítě výhodou)
• Logické a analytické myšlení
• Schopnost samostatné práce
• Vítáme rozšířenější přehled o českém i zahraničním internetovém dění
• Ochotu učit se novým věcem
• Přístup k internetu (velice důležité)

Nabízíme

• Práci v přátelském týmu a neformální atmosféře
• Získání zkušenosti a referenci z internetového prostředí
• Samostatnou a zodpovědnou práci
• Prostředí ekonomicky stabilní společnosti
• Místo výkonu práce: Z domova na vlastním PC ( nutné připojení k internetu) nebo Praha Vinohrady (metro Flora) nebo centrum Ústí nad Labem.
• Ideální je jednou za čas docházet do některé z našich kanceláří, kde vyřešíme případné problémy, probereme aktuální situaci a stanovíme cíle pro následující období. Není však podmínkou. Vše lze řešit i pomocí internetu...
• Dobré finanční ohodnocení (výdělek 5 – 20.000,– Kč / měs. – zde záleží na rozsahu práce a činnosti

V případě, že vás nabídka zaujala, napište nám skrze odpovědní formulář níže (přidejte CV). Pokud máte nějaké zkušenosti se správou Facebook stránek či jiné například pracovní zkušenosti z internetového prostředí, neváhejte se o konkrétních případech zmínit.

Děkuji a těším se na případnou spolupráci.