Specializovaný brusič - práce na jednu směnu

Chcete se stát členem týmu, ve kterém budete mít důležitou roli, výsledek vaší práce bude vidět a budete mít také nějakou zodpovědnost? Momentálně sháníme specializované brusiče do společnosti sídlící kousek od Prahy, která se zabývá výrobou specifických dopravních prostředků a na českém trhu působí již více jak 100 let!

Náplň práce:

  • opracování výrobku na konvenční brusce;
  • broušení na plocho i kulato;
  • samokontrola výrobku.

Požadujeme:

  • zkušenost na pozici brusič (konvenční stroje);
  • schopnost pečlivé a přesné výroby;
  • znalost výroby dle výkresové dokumentace.

Nabízíme:

  • jednosměnný provoz;
  • měsíční bonusy, příplatky;
  • příspěvek na penzijní připojištění;
  • 5 týdnů dovolené;
  • dotované stravování v areálu společnosti (oběd od 28 Kč);
  • příjemnou dojezdovou vzdálenost z Prahy (cca 20 minut autobusem z Kobylis);
  • možnost ubytování v okolí společnosti.

Pracoviště:

Praha, Středočeský kraj

Datum zadání:

10.4.2021