Specialisté štíhlé výroby

NOVÝ START, personální agentura s.r.o.

Máte SŠ/VŠ vzdělání zaměřené na strojírenství nebo průmyslové inženýrství? Ovládáte metody 5S, TPM, SMED, VSM, KAIZEN nebo SIX SIGMA? Tradiční česká společnost hledá procesně orientované zaměstnance pro zlepšování výroby. Hledáme praktika, který má zkušenosti s vedením projektů a nebojí se je prosazovat. Šikovný absolvent s dobrými analytickými schopnostmi se uplatní zejména při analýze dat z výroby.

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

    • Podílet se na tvorbě návrhů pro zlepšování výroby a následná realizace
    • Vedení projektů optimalizace
    • Analýza dat z výroby
    • Aktivní vyhledávání příležitostí ke zlepšování
    • Kalkulace finanční návratnosti

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

    • Mzdové ohodnocení dle praxe a zkušeností
    • Práci s moderními technologiemi
    • Další odborné vzdělávání
    • 25 dní dovolené
    • Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
    • Bohatý systém benefitů

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Žďár nad Sázavou

Typ smluvního vztahu:

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Příspěvek na životní pojištění, Příspěvek na penzijní připojištění, Dovolená navíc, Mobilní telefon,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

1.2.2018