Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Specialista zpracování nabídek do výběrových řízení

Společnost Everesta je generálním dodavatelem řešení. Pracujeme jako systémový integrátor, připravujeme a řídíme pro naše klienty změnové projekty. Hledáme posilu na pozici Specialista zpracování nabídek do výběrových řízení.

Náplň práce:

Seznámíte se s poptávkou klienta, nastudujete zadávací dokumentaci a zpracujete nabídku. V rámci přípravy a zpracování nabídky budete komunikovat s odbornými garanty a supervizory uvnitř naší společnosti či s našimi externími spolupracovníky a zároveň se zástupci klienta, na jehož poptávku zpracováváte nabídku.

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou nebo VŠ
  • Kultivovanou češtinu slovem i písmem
  • Velmi dobrou uživatelskou znalost MS Office a práce s internetem
  • Dobré porozumění psanému textu, schopnost informace analyzovat
  • Schopnost syntézy – vytvoření nových výstupů z analyzovaných informací
  • Dovednost psát souvislý srozumitelný text
  • Důslednost, kreativitu, časovou flexibilitu a samostatnost
  • Schopnost organizovat si denní práci ve spolupráci s týmem a kolegy
  • Otevřenost učit se novým věcem
  • Praxe v oblasti tvorby nabídek do výběrových řízení výhodou
  • počet míst - 1

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Benefity – možnost home office, sick days, firemní notebook a telefon, stravenky
  • Optimální mzdové ohodnocení s pohyblivou složkou dle výkonu
  • Možnost karierního růstu
  • Prostor pro seberealizaci
  • Mladý a přátelský kolektiv
  • Pracoviště v Brně

Mzda:

  • Nástup 20 000 – 30 000 Kč (dle osobního potenciálu, zkušeností apod.), prémie až 10 000 Kč a další možné odměny podle kvality odvedené práce a výkonu

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (Výstaviště 569/3)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

16.1.2020