Nabídka již není aktuální

Pro našeho klienta, logistickou společnost zajišťující komplexní řešení v oblasti námořní dopravy a logistiky, hledáme vhodného kandidáta/tku na zákaznický servis.

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky na prvotřídní úrovni, zajišťování jejich požadavků a potřeb v rámci přepravních služeb
  • udržování skvělých vztahů se zákazníky i dodavateli
  • zpracování reportingu pro management společnosti
  • práce na speciálních projektech
  • místo výkonu práce Praha západ

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ, obor logistika výhodou
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • AJ - střední úroveň / komunikace hlavně v písemné podobě
  • velmi dobré komunikační dovednosti, prozákaznický přístup, zodpovědnost

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • přátelské prostředí
  • benefity - příspěvky na pojištění, občerstvení na pracovišti, 25 dnů dovolené
  • nástup dle dohody
Zaujala Vás nabízená pozice? Chcete se stát součástí globální rodiny a mít možnost kariérně se posouvat ve Vašem oboru? Zašlete nám Váš životopis na: [e-mail byl skryt]

Pracoviště:

Praha, Středočeský kraj

Datum zadání:

27.7.2018