Specialista systémů řízení kvality - TOP mzda !

Do Nadnárodní, stabilní, moderní a zavedené společnosti hledáme nového kolegu na výše uvedenou pozici!

NABÍZÍME:

  • Stabilní zázemí v mezinárodní společnosti.
  • Příjemné pracovní prostředí s osobním přístupem k zaměstnancům.
  • Vánoční a letní bonus.
  • TOP finanční ohodnocení
  • Skvělé benefity
  • Dotované závodní stravování
  • Bodový systém odměn formou cafeterie
  • 25 dní dovolené + 1 navíc v den narozenin.
  • Příležitost profesního a kariérního růstu.
  • Firemní akce, (dny zdraví, Team buildingy, večírky, family days, a
další).

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Uspořádat a řídit základní funkce činností QA na podporu plnění standardů a požadavků zákazníků
  • Vytvoření interního programu auditování cGMP a systému kvality a vedení všech souvisejících činností
  • Vedení „Přezkoumání systému managementu QA“
  • Zastupování společnosti při auditu zákazníka
  • Podílení se na provádění nápravných opatření k odstranění příčin neshod
  • Plánování, realizace a vyhodnocení procesů neustálého zlepšování
  • Vedení týmu dvou podřízených

POŽADUJEME:

  • Zkušenost minimálně 5 let v oddělení QA ve výrobní společnosti
  • Plynulou znalost anglického jazyka podmínkou – B2 (denní ústní i písemná komunikace)
  • Minimálně SŠ vzdělání příslušného směru (VŠ výhodou)
  • Znalost ISO 9001 (znalost systémů IFS, BRC a GMP vítána)
  • Velmi dobrou znalost práce na PC, zejména Excel-pokročilý (znalost SAP, minitab vítána)
Kontaktní osoba: Adéla Stehlíková [e-mail byl skryt], 778771972

Pracoviště:

Ústecký kraj

Datum zadání:

28.10.2019