Specialista štíhlé výroby - TOP zaměstnavatel !

Do moderní, energické, nadnárodní společnosti hledáme nového kolegu na výše uvedenou pozici!

NABÍZÍME:

  • 25 dní dovolené v roce
  • 13. a 14. Mzda
  • Benefitní systém Cafeteria
  • Sick day
  • Podporu pro další vzdělávání
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní nebo životní připojištění po třech měsících trvání pracovního poměru
  • Dotované stravování
  • Další benefity, které vyplývají z vnitřních předpisů zaměstnavatele

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Představovat centrum odbornosti pro šíření, vedení a implementaci metodiky IP
  • Tvořit a zlepšovat standardy v souladu s cíli závodu, provádění školení a trénink podle uvedené interní instrukce
  • Zabezpečovat potřebné analýzy včas jako podklad pro rozhodování a plánování projektů na snižování ztrát pro lepší plánování projektů a cílů
  • Ve spolupráci s vedoucími oddělení zabezpečovat obsazování pozic lídrů projektů
  • Sledovat timing projektů, komunikovat s lídry, kouči a sponzory ve snaze dosáhnout plánovaného snižování ztrát

POŽADUJEME:

  • VŠ technického směru, případně šikovný absolvent technické SŠ
  • 2-3 roky praxe na obdobné pozici
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost řízení projektů výhodou

Pracoviště:

Ústecký kraj

Zařazeno v oborech:

Strojírenství a průmysl
Dělník

Datum zadání:

6.5.2020