Specialista reklamačního oddělení (HPP)

Hledáme specialistu reklamačního oddělení, kterého jen tak něco nerozhodí, nebojí se řešit i nepříjemné situace a má dobré komunikační schopnosti. Tvým denním chlebem bude řešení reklamací a servisu zboží od našich zákazníků – od příjmu až po vyřízení. Budeš komunikovat nejen se zákazníky, ale taky naším hodinářem, autorizovanými servisy a dodavateli. Požadavky (1) Komunikační dovednosti Tvé vyjadřovací schopnosti musí být na výborné úrovni, abys dokázal zákazníkům poradit a zodpovědět dotazy. Součástí je ale také často umění zákazníkovi odargumentovat, proč jsme se rozhodli mu například reklamaci neuznat, nebo nevyjít vstříc. Občas si tak budeš muset diplomaticky poradit také s nepříjemným zákazníkem, kterému je potřeba vysvětlit, jak jsme se rozhodli. (2) Empatie a prozákaznický přístup Musíš se umět vcítit do problémů zákazníka, najít pro ně pochopení a umět naslouchat. Současně bude tvým úkolem hledat stále nové způsoby, jak udělat pro zákazníka ještě víc. (3) Psychická odolnost Často budeš řešit psychicky náročné situace a nic tě při tom nesmí rozhodit. Psychickou zátěž tedy musíš umět zvládat bez problému a domů odcházet s čistou hlavou.

Co bude tvá práce?

E-mailová a telefonická komunikace se zákazníky a servisy Poradenství, příjem a komplexní vyřízení reklamací a servisu Zodpovědnost za výsledky všech částí reklamačního oddělení

Na co se u nás můžeš těšit?

Příjemné pracovní prostředí a skvělou partu lidí Stravenkový paušál Příspěvek na multisport kartu 5 týdnů dovolené Příležitost profesního i osobního rozvoje Možnost zaparkovat přímo u firmy Základní parametry nabízené práce Název pozice: Specialista reklamačního oddělení (HPP) Pracovní vztah: HPP Nástup: Ihned nebo dohodou Mzda: 35 000 Kč Místo výkonu práce: Sirotčí 10, Ostrava - Vítkovice Pracovní doba: Ranní 7:00–15:30 / Odpolední 9:30–18:00 (plný úvazek) Kontaktní osoba: Ing. Petra Obrusníková, DiS.,vedoucí provozní Pokud máte o pozici zájem, vyplňte formulář na našich kariérních stránkách.

Požadujeme:

  • počet míst - 1
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Ostrava (Sirotčí 605/10)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

35000 Kč/měs.

Datum zadání:

22.6.2022
/* Not affection functionality */