Specialista přípravy úvěrové dokumentace

Naším klientem je stabilní finanční instituce, která působí v oblasti poskytování firemních úvěrů. Do týmu back office hledáme zodpovědného a pečlivého kolegu na pozici:

Pracovní náplň

    • Připravuje smluvní dokumentaci pro nové úvěry (SME, korporátní segment), jejich změny a ukončení.
    • Kontroluje plnění podmínek před čerpáním úvěru.
    • Zajišťuje evidenci, správu a archivaci úvěrové dokumentace v elektronické i fyzické podobě.
    • Spolupracuje s právníky a pracovníky credit risku.
    • Příležitostný kontakt s notářem, obchodním rejstříkem, katastrem nemovitostí.

Požadujeme:

    • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomického nebo právního směru výhodou).
    • Zkušenosti na obdobné pozici ve finančním sektoru, orientace ve firemních úvěrech (příprava smluvní dokumentace, zřizování zajištění) je nutností.
    • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Word, Excel);
    • Pečlivost, důslednost a spolehlivost.
    • Schopnost samostatné i týmové práce.

Nabízíme:

    • Zodpovědnou a samostatnou práci.
    • Zajímavé finanční ohodnocení.
    • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
    • Příjemné a moderní pracovní prostředí.

Další informace:

    • Termín nástupu: dohodou
    • Místo pracoviště: Praha 2

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha 2

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Lékařské prohlídky, Pitný režim, Multisport karta, Notebook, Stravenky, Jazykové kurzy, Sick days, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 35 tisíc

Datum zadání:

24.4.2018