Specialista podpory obchodního oddělení

Pro rozšíření našeho týmu hledáme výkonného a samostatného člověka na pozici: Specialista podpory obchodního oddělení

RÁDI KOMUNIKUJETE S LIDMI A PRACUJETE V TÝMU?

POTŘEBUJETE ZMĚNU A BAVÍ VÁS PRÁCE NA POČÍTAČI?

UMÍTE DOTAHOVAT VĚCI DO ZDÁRNÉHO KONCE?

Pokud ano, zašlete svůj životopis!

Co Vás čeká:

  • Společně s námi budete pečovat o naše stávající zákazníky a také budete hledat nové obchodní partnery
  • S našimi zákazníky budete ve spojení prostřednictvím telefonické i e-mailové komunikace
  • Budete podporou pro naše obchodníky
  • Čeká Vás příprava obchodních smluv
  • Zadávání údajů do našeho systému se nevyhnete
  • Práce na počítači bude Vaší hlavní náplní pracovního dne

Co Vám určitě nesmí chybět:

  • Komunikativnost a pro-zákaznický přístup
  • Pozitivní přístup k práci a týmový duch
  • Pečlivost, iniciativa, samostatnost, kreativní myšlení
  • Uživatelská znalost Microsoft Office, E-mail

Co bude pro výhodou:

  • Komunikace v AJ
  • Řidičské oprávnění skupiny B

A co Vám za to nabídneme:

  • Zázemí stabilní společnosti s rodinnou atmosférou
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Slevy u našeho partnera
  • Multisport karta
  • Firemní akce
  • Tým, který stojí při sobě a zároveň si pomáhá

Nástup:

  • ihned/dohodou

A kde budete pracovat:

  • sídlíme ve Zdibech ulice Pražská

Pracovní doba:

  • Pondělí - pátek 8:00 - 16:30 hod.
Pokud si Vás vybereme, stanete se součástí logistické, stabilní firmy, která pečuje o své zaměstnance a ve které si lidé ochotně pomáhají. Můžete se těšit na rozmanitou práci v oboru doručování zásilek, ve kterém Vás v prvních měsících řádně zaškolíme.

Požadujeme:

  • počet míst - 2

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Zdiby (Pražská 180)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Administrativní práce
Asistent/ka

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

25000 - 34000 Kč/měs.

Datum zadání:

21.6.2022