Specialista náboru

Jsme odborníci na poštovní služby. Máme deset poboček po celé republice a pracuje pro nás již více než 8 tisíc doručovatelů, kteří do domácností a firem roznášejí dopisy, letáky a noviny. Nyní hledáme posilu pro náš náborový tým.

Jaká bude náplň práce?

    • bude Vás čekat nábor nových zaměstnanců, vedení pohovorů a komunikace s kandidáty
    • důležitá náplň práce bude hledání nových cest a možností k získávání kandidátů
    • svěříme Vám řízení a realizaci náborových aktivit, monitoring situace na trhu pracovních sil
    • být oporou náborovému týmu
    • zároveň Vás také nemine komunikace a spolupráce s personálními agenturami, úřady práce, neziskovými organizacemi a agenturami podporovaného zaměstnávání

Co od Vás požadujeme?

    • očekáváme od Vás komunikativnost, příjemné vystupování a spolehlivost
    • zkušenosti s prací v HR
    • dále zkušenost s vedením pohovorů
    • řidičský průkaz nutností, čekají Vás cesty na naše pobočky

Co Vám za to nabídneme?

    • dlouhodobé a stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
    • kromě radosti z dobře odvedené práce na Vás také bude čekat řada benefitů, například sick days, stravenky, karta benefit Multisport
    • také dostanete mobilní telefon a notebook
    • možnost využít homeoffice
    • nabízíme práci v mladém a přátelském kolektivu táhneme tu za jeden provaz, vzájemně si poskytujeme podporu
    • dostanete prostor k Vašemu rozvoji
    • stravování v kantýně s širokou možností výběru jídel
    • celofiremní akce
    • nástup možný ihned

Místo výkonu práce: Paceřická 2773/1, Praha – Horní Počernice

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Multisport karta, Flexi – poukázky, Notebook, Stravenky, Home office, Sick days, Mobilní telefon, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

1.6.2018