Specialista na tvorbu návodů – Technical Writer

Hledáme vhodného kandidáta na pozici specialista na tvorbu návodů.

Náplň práce

    • tvorba provozně technické dokumentace (návody k obsluze, uživatelské příručky, katalogy náhradních dílů  apod.)

Očekáváme

    • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
    • schopnost orientace v technické a výkresové dokumentaci
    • všeobecný přehled v oblasti techniky
    • schopnost jednoduše, jasně a precizně se písemně vyjádřit
    • výbornou znalost CZ jazyka, znalost EN/DE jazyka výhodou
    • výbornou znalost práce s PC
    • vysokou motivaci a aktivní přístup k práci
    • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, flexibilitu
    • ochotu dále se vzdělávat

Nabízíme

    • dlouhodobou spolupráci
    • zajímavé finanční podmínky
    • perspektivní pozici ve stabilní společnosti
    • přátelské prostředí, zajímavou a odpovědnou práci v mladém kolektivu
    • možnost kariérního růstu

Forma spolupráce

    • trvalý pracovní poměr

Místo pracoviště

    • Uherské Hradiště

Strukturovaný životopis s motivačním dopisem zašlete na info@edline.cz

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Uherské Hradiště (Jiřího z Poděbrad 1212)

Benefity:

Home office,

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ostatní pracovní pozice

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

17.1.2018