Specialista na telefonu s němčinou - HOME OFFICE


Jsme parta kolegů, kteří se zabývají zákaznickým servisem. Jde nám o spokojenost našich zákazníků a děláme pro to maximum. Lidský přístup a přátelská atmosféra je to, co nás vystihuje. Pokud nejste Superman nevadí, vše Vás rádi a od začátku naučíme. Na nic si nehrajeme a dáváme šanci i zdravotně znevýhodněným kolegům. A jsme na to hrdí! Staň se součástí našeho nového německy hovořícího týmu. Pojď s námi budovat svoji kariéru s Philip Morris International Austria, přidejte se k nám!

Jak vypadá Tvůj den?

Gró Tvé práce je pomáhat a pečovat o zákazníky po telefonu. Telefonuješ, chatuješ, mailuješ, zkrátka jsi v kontaktu s uživateli bezdýmných výrobků. Identifikuješ jejich potřeby a rozvíjíš a udržuješ s nimi dobré vztahy. Přání a požadavky zákazníků řešíš rychle, efektivně a profesionálně. U nás se rozhodně nudit nebudeš. Máme spoustu rozvojových aktivit, které Ti práci zpříjemní a oživí.

Požadujeme:

Co potřebujeme my od Tebe? Plynule, a tím myslíme opravdu plynule, se domluvíš německy. Angličtina výhodou, nikoliv podmínkou. Výborné komunikační dovednosti. Pro slovo nejdeš daleko a empatie Ti není cizí. Ovládáš práci s počítačem. Průkaz OZP nebo OZZ u nás není překážkou. Úsměv, s kterým propluješ celým svým pracovním dnem. START 17.3.2023
  • počet míst - 10

Nabízíme:

Co se Ti u nás bude líbit? Pracujeme s fajn kolegy, kteří táhnou za jeden provaz. Projdeš pečlivým zaškolením, kde Tě naučíme vše potřebné - školení se koná v Brně, trvá 3 týdny (vše hrazené), je potřeba s tím počítat, ber to jako skvělou služební cestu, kde se stmelíš s celým týmem i lídry. Aby jsi si nepřipadal doma tak sám, 2-3x měsíčně si dáme všichni sraz (služební cesta) v Brně, utužíme kolektiv, projedeme se šalinou, zajdeme na oběd, dozvíme se novinky a pak se zase rozjedeme do svých domovů. Budeš mít fix 35 000Kč + bonusovou složku ve výši až 15%, tedy si můžeš vydělat 40 000Kč Zákazníkům se budeš věnovat pět dní v týdnu mezi pondělím až nedělí. Pokud bude třeba, můžeš občas pracovat z domu a ani zkrácený úvazek u nás není problém. Ve volném čase můžeš využít multisport kartičku a poskytujeme také spoustu dalších benefitů jako jsou zvýhodněné tarify, stravenky a mnohé další. 5 týdnů zasloužené dovolené je u nás samozřejmostí. Milujeme, když lidi rostou, pojď růst s námi a staň se časem trenérem, supervizorem, kvaliťákem, zkrátka čímkoliv, kam Tě to táhne.
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (Veveří 102)

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

35000 - 42000 Kč/měs.

Datum zadání:

12.3.2023
/* Not affection functionality */