Specialista manažer zlepšování procesů

Nabídka již není aktuální

Pro naše oddělení hledáme zaměstnance na výše uvedenou pozici.

Nabízíme Vám:

  • Zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně)
  • Měsíční prémie za výsledky práce a odměny
  • Roční výkonnostní odměnu
  • Příspěvek na životní a penzijní pojištění po odpracovaném roce
  • Dotované závodní stravování
  • Zdravotní péče
  • Sportovní a kulturní aktivity
  • Zvýhodněné mobilní tarify
  • Flexibilní pracovní dobu

Pracovní náplň:

  • Zajištění implementace a dodržování standardů organizace
  • Podpora a zlepšování Team konceptu
  • Zavádění principů kontinuálního zlepšování do praxe
  • Řešení projektů v oblasti kontinuálního zlepšování
  • Navrhuje zlepšení systému řízení vedoucí k odstranění ztrát
  • Administrace procesu zlepšování v podniku (KAIZEN)
  • Kontrola a zpracování vyhodnocení, včetně koordinace nápravných a preventivních opatření
  • Kontrola plnění akčních plánů
  • Řízení komunikace o neustálém zlepšování v závodě
  • Podílí se na vykonávání administrativních činností útvaru, reporting

Požadujeme:

  • Znalost metodologie neustálého zlepšování výhodou
  • VŠ vzdělání výhodou
  • Znalost práce na PC (MS Office), Znalost AJ
  • Min. 3 roky praxe s řízením týmu
  • Min. 3 roky praxe v provozu výroby
  • Znalost metodologie neustálého zlepšování podmínkou
  • Samostatnost, Kreativita
  • Schopnost dotahovat úkoly do konce
  • Organizační a řídící schopnosti
  • Orientace na detail
  • Komunikační dovednosti
  • Asertivní přístup

Pracoviště:

Liberecký kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Datum zadání:

27.7.2018