Specialista logistiky

Jsme česká kurýrní společnost a také člen mezinárodní skupiny Rakouské pošty, přepravu zásilek zajišťujeme již od roku 1990. Patříme mezi největší hráče na trhu. Pro naše pobočky po celé ČR hledáme nového kolegu na pozici specialisty logistiky.

Náplň práce:

    • práce na našich regionálních pobočkách je velice rozmanitá a kreativní, v zásadě každý den jiná
    • mezi tvé úkoly bude např. patřit spolupráce s kolegy dispečery, spolupracujícími dopravci i kurýry
    • budeš reagovat na aktuální situaci a požadavky v rozvozu
    • nemine tě ani samostatná práce dispečera kombinovaná s prací kurýra

Požadujeme:

    • svědomitost, spolehlivost a pracovitost
    • schopnost komunikovat se zákazníky i s kolegy
    • trestní bezúhonnost
    • časovou flexibilitu
    • dobrý zdravotní stav a odolnost vůči stresu
    • práce je fyzicky náročná
    • pozice je vhodná spíše pro muže
    • vlastní auto výhodou

Nabízíme:

    • nabízíme výdělek 35 - 40 000 Kč
    • práci na hlavní nebo vedlejší pracovní poměr
    • motivační finanční ohodnocení (fixní a výkonová složka)
    • nástup možný ihned

Momentálně obsazujeme:

    • Praha – Pražská 180, Zdiby

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Pražská 180 (Praha)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

od 35 tisíc

Datum zadání:

24.10.2018