Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Specialista LKW - pobočka České Budějovice

PROČ NEJLEPŠÍ OBCHODNÍCI Z AUTOMOTIVE PRACUJÍ V ELITU? PROTOŽE MY JSME VÍC NEŽ JEN AUTODÍLY!

Pracovní náplň:

 Reprezentujete naši značku.  Poskytování informací o nabízeném sortimentu. Předávání záručních listů, cetrifikátů.  Fungujete jako podpora pro Prodejního poradce LKW.  Vyhledávání dílů dle VIN.  Přijímání zboží, překupy.  Práce s finanční hotovostí. Vystavování faktur a dobropisů.  Komunikujete a spolupracujete i s ostatními odděleními společnosti.  Doplňkové činnosti a administrativa na pobočce.

Požadujeme:

 Zájem o automobilový průmysl, znalosti o nákladních vozidlech a dílech na ně, protože naši prodejní poradci jsou profíci ve svém oboru.  Loajalitu, pracovitost a samostatnost, ale i schopnost pracovat v týmu.  Zodpovědnost za svěřené úkoly.  Bezproblémově zvládnout běžnou administrativu.  Efektivnost, obchodního ducha, schopnost rychle se učit, a to i technická data.
  • počet míst - 1

Nabízíme:

 Komplexní zaškolení.  Práci na hlavní pracovní poměr.  Možnost kariérního růstu.

Proč se stát ELIŤÁKEM?

Elit je všechno jen ne obrovská korporace, kde bys nemohl/a nic změnit nebo se aktivně podílet na rozvoji společnosti i oboru, ve kterém jsme jedním z leaderů. Každý zaměstnanec u nás má jméno, tvář a podporu nejen od kolegů, ale i od vedení firmy:  Firemní zázemí pro kvalitní servis zákazníkům.  Mzdové ohodnocení je ve Vašich rukou (fixní mzda+ odměny v závislosti na Vašem i kolektivním úspěchu).  Odměna je tak přímo úměrná výsledkům prodeje, pokud budete úspěšní, maximálně Vás podpoříme. Možnost kariérního růstu - všichni naši vedoucí zaměstnanci u nás svou kariéru i začínali.  Přátelskou firemní kulturu, moderní a čisté zázemí firmy.  Možnost pracovat ve firmě, kterou zákazníci vnímají jako spolehlivého a vstřícného dodavatele  Slevy na náhradní díly na Váš vlastní vůz nebo pro Vaši rodinu.  A samozřejmě systém zajímavých zaměstnaneckých výhod, jako je například Multisport karta a řada pobočkových akcí.  Nastoupit můžete kdykoliv po dohodě.

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

České Budějovice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

14.6.2019