Nabídka již není aktuální

Pro naše oddělení hledáme zaměstnance na výše uvedenou pozici.

Nabízíme Vám:

  • zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
  • týden dovolené navíc (tedy 25 dnů ročně)
  • roční výkonnostní odměnu
  • příspěvek na životní a penzijní pojištění
  • možnost dalšího profesního růstu
  • zdravotní péče

Pracovní náplň:

  • výkon činností dozoru lepení v souladu s normou DIN 6701-2 a interní směrnicí
  • řešení technologických problémů procesu aplikace systému lepení
  • dozor nad dodržováním předepsané technologie
  • spolupráce v rámci projektového týmu (výroba, technologie, kvalita, SQA)
  • spolupráce na výcviku a zapracování operátorů lepení

Požadujeme:

  • ukončené ÚSO s maturitou technického směru (chemické obory výhodou)
  • praxe v oblasti aplikace systému lepení minimálně 2 roky
  • znalost a zkušenost s požadavky na jakost při aplikaci systému lepení a souvisejícími normami (DIN 6701-2,...)
  • orientace v technické dokumentaci
  • dobrá znalost MS Office, řidičské oprávnění skupiny B, znalost chemie, SAP výhodou
  • samostatnost, rozhodnost, schopnost přijmout odpovědnost
  • dobrá znalost AJ podmínkou, další jazyk výhodou

Pracoviště:

Liberecký kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Datum zadání:

27.7.2018