Specialista Importu a Exportu

Hledáme kandidáta s velkou chutí učit se novým věcem, který nehledá překážky, ale řešení!

Pokud Vás tento inzerát zaujal, nyní máte jedinečnou šanci vstoupit do světa mezinárodního obchodu a logistiky a získat znalosti, které se ve škole nenaučíte. Jde o celní znalosti, které jsou nezbytnou součástí dnešního globální světa a hrají čím dál tím větší roli vzhledem k dnešnímu dynamickému světovému dění: Brexit ve Velké Británii, zostřování obchodních podmínek mezi USA, Čínou, Ruskem a Evropskou Unií.

U nás získáte znalosti ze světa mezinárodního obchodu a celních problematiky což Vám umožní stát se žádaným profesionálem (odborníkem) na trhu pracovních příležitostí. Jednoduše, TechData Vám poskytne stabilitu a znalosti, ke kterým se jinde horko těžko dostanete!

Náplň práce:

    • Řešení celní problematiky - export/import.
    • Příprava podkladů pro celní odbavení dle vnitřínich předpisů společnosti.
    • Denní komunikace s Celním úřadem a přepravci.
    • Komunikace s interním oddělením logistiky.
    • Příprava reportů a pravidelných přehledů.

Požadujeme:

    • Absolvent nebo zkušenost s administrativou
    • Základy anglického jazyka
    • Znalost práce s PC
    • Uživatelská znalost MS Office.
    • Pečlivost, spolehlivost a proaktivní přístup.
    • Týmový hráč
    • Ochota pracovat 2-3 dny v týdnu do 18:00

Nabízíme:

    • Stravování v moderní kantýně zdarma
    • Příspěvek na dopravu
    • Bonusová dovolená
    • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
    • Práce v přátelském kolektivu
    • Jazykové vzdělávání
    • Firemní a týmové akce
    • Nástup ihned

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Bor u Tachova (CTP Park Nová Hospoda)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Pitný režim, Příspěvek na dopravu, Dovolená navíc, Home office, Sick days, Příspěvek na stravu, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

8.11.2018