Specialista elektro údržby – mzda až 50 000 Kč, možnost pro absolventy

Specializujeme se na výrobu bočních a příčných nosníků pro automobilový průmysl a máme dlouholetou tradici jak na domácím, tak i na mezinárodním trhu. K výrobě našich produktů využíváme nejmodernějších technologií a inovace, abychom byli vždycky jednička v oboru. Hledáme dalšího parťáka, který se přidá k našemu skvělému přátelskému týmu. Ačkoliv jsou nás stovky, nejsme typický korporát a zakládáme si na spokojenosti našich zaměstnanců a přátelských vztazích. I když jste čerstvý absolvent s elektrotechnickým vzděláním, určitě pro vás najdeme uplatnění a pomůžeme se získáním vyhlášky. Rádi také přivítáme zkušené odborníky, kterým nabídneme motivující mzdové hodnocení až 50 000 Kč hrubého.

Náplň práce:

  • Instalace, servis a údržba elektrického zařízení
  • Diagnostika a odstraňování závad
  • Návrhy rozmístění elektrického vedení
  • 8hodinové směny a třísměnný provoz

Požadujeme:

  • Zkušenosti z práce ve výrobě
  • Výhodou platná vyhláška 50 §6 (rádi pomůžeme s jejím získáním)
  • Orientace v technické dokumentací
  • Ochota pracovat na třísměnný provoz
  • počet míst - 1

Nabízíme:

  • HPP
  • Motivující mzdové hodnocení až 50 000 Kč dle zkušeností a šikovnosti
  • Bonusy za odpolední směny
  • Bonusy za skvělé odvedenou práci a dobrý výkon
  • Stabilizační příspěvek až 15 000 Kč
  • Příjemné a stabilní zázemí české výrobní firmy
  • Stravenkový paušál ve výši 55 Kč za obědy tak budete platit půlku
  • Výborná jídelna s pestrým výběrem, kde si můžete vybrat z 12 jídel
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění až 800 Kč
  • Občerstvení na pracovišti zdarma – káva, čaj, voda …
  • Odměny za pracovní jubilea
  • Rádi uvítáme absolventy s elektrotechnickým vzděláním
  • Možnost kariérního růstu a posunu
  • Poskytneme také pomoc při dodělání vyhlášky
  • Hezká modernizovaná klimatizována hala
  • Pracovní oděv – trička, kalhoty …
  • Sprchy a šatny
  • Firemní akce a večírky
  • Jsme přátelský tým s rodinnou atmosférou
  • Ubytování
  • Školení jak na začátku, tak i v průběhu spolupráce
  • Parkování přímo před budovou
  • Zastávka MHD přímo vedle
  • Kolárna
  • Nástup dle domluvy nebo ihned
  • Místo pracoviště v Milovicích nad Labem (okres Nymburk)
Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Milovice (Milovice nad Labem)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

38000 - 50000 Kč/měs.

Datum zadání:

11.5.2022
/* Not affection functionality */