Nabídka již není aktuální

Pro našeho významného klienta hledáme kandidáty na pozici BOZP a PO.

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání Praxe v oblasti BOZP a PO min. 3 roky OZO BOZP dle zák. 309/2006 Sb. OZO PO (TPO) dle zák. 133/1985 Sb. ŘP sk. B

Náplň práce:

Udržování systémů BOZP, PO Rozvoj systému BOZP,PO Kontrola pracovišť, zpracování dokumentace, revize Identifikace potenciálních rizik a zavádění preventivních opatření Odpovědnost za veškerou související dokumentaci Komunikace s kontrolními a inspekčními orgány

Nabízíme:

Odměnu odpovídající praxi a odbornosti s dynamickým růstem dle dosahovaných výsledků Služební automobil Odborné vzdělávání a rozšiřování kvalifikace (firemní volno na vzdělávání a finanční příspěvek) Zaměstnanecké benefity (stravenky atd.) Flexibilní pracovní doba a samostatné plánování práce Výraznou možnost odborného růstu v týmu desítek odborníků BOZP a PO Místo: Praha,Ústecký kraj, Plzeňský kraj V případě zajmu nás kontaktujte na email [e-mail byl skryt], tel +420778736555

Pracoviště:

Plzeňský kraj, Praha, Ústecký kraj

Datum zadání:

27.7.2018