Specialista automatizace

Do našeho dynamického týmu společnosti KUBOUŠEK Systems s.r.o., s dlouholetou tradicí na trhu, hledáme schopného kandidáta na pozici Specialista automatizace.

Požadujeme:

    • SŠ / VŠ vzdělání technického směru
    • praxe na obdobné pozici výhodou
    • zkušenosti s automatizační technikou v plastikářské výrobě výhodou
    • znalost AJ nebo NJ
    • schopnost samostatné i týmové práce
    • časová flexibilita, ochota cestovat
    • řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:

    • integrace šestiosých robotů do automatizačních buněk
    • spolupráce na návrhu automatizačních pracovišť
    • programování šestiosých robotů, včetně jejich uvádění do provozu
    • tvorba vlastních zlepšovacích návrhů, včetně jejich prezentace
    • komplexní podpora výroby automatizačních celků
    • aktivní práce v rámci celého týmu
    • zodpovědnost za vlastní automatizační projekty, jejich části
    • školení na programování robotů a manipulátorů
    • komunikace s dodavateli

 Nabízíme:

    • tvůrčí a zajímavou práci na nových projektech
    • pozici ve stabilní a silné společnosti
    • dynamický zavedený tým profesionálů
    • zajímavé firemní benefity
    • možnost kariérního a profesního růstu
    • propracovaný systém dalšího vzdělávání
    • motivační finanční ohodnocení
    • týden dovolené navíc
    • stravenky

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

České Budějovice (Lidická 1937)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Flexi – poukázky, Notebook, Stravenky, Dovolená navíc, Home office, Služební auto, Příspěvek na stravu, Mobilní telefon, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

19.6.2017