Do sympatické, stabilní, dynamické a moderní společnosti hledáme nového kolegu na výše uvedenou pozici!

Nabízíme:

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Týden dovolené navíc
  • Vzdělávací kurzy, školení,
  • Firemní akce
  • 13. plat
  • Zajímavou a tvořivou práci
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Silnou podporu mezinárodní společnosti
  • Perspektivní zaměstnaní v prostředí rychle rostoucí mezinárodní společnosti

Náplň práce:

  • Vyhledávání nových dodavatelů
  • Rozvoj stávajících dodavatelů
  • Vyhodnocení spolupráce s dodavateli (tuzemskými i zahraničními)
  • Dojednávání logistických a cenových podmínek s dodavateli, uzavírání smluv
  • Nákup materiálu / služeb
  • Spolupráce s ostatními výrobními závody (především s centrálou v Belgii)
  • Pravidelný reporting, udržování nákupních databází
  • Návrh technických změn vedoucí k úsporám, unifikaci dílů atp.
  • Přímý nadřízený v zahraničí

Požadujeme:

  • VŠ / SŠ vzdělání (ideálně technického směru)
  • Schopnost číst technické výkresy, technické povědomí
  • Předchozí praxe v oblasti nákupu minimálně 3 roky
  • Komunikativní znalost AJ-slovem i písmem (denní komunikace s dodavateli,..)
  • Znalost práce na PC, MS Office
  • Dynamická a přístupná osobnost, samostatnost

Pracoviště:

Praha, Středočeský kraj

Datum zadání:

4.10.2019