Sous Chef - možnost ubytování

Pro našeho klienta hledáme kandidáta na pozici Sous CHef.

Nabízíme:

        • Nabízená měsíční odměna je 30 – 40 tis.  a dále samozřejmě k jednání s konkrétním uchazečem dle jeho schopností a zkušeností
        • Nástup možný ihned
        • Práci na HPP s dlouhodobou pracovní perspektivou
        • Benefitní program
        • Možnost osobního a profesního rozvoje
        • Práci v příjemném pracovním týmu
        • možnost ubytování / za zvýhodněný poplatek /
        • směny - od 7:30 do 17:00 hod.

Požadujeme:

        • Výuční list / Středoškolské vzdělání s maturitou v oboru kuchař
        • Administrativní a ekonomické znalosti, skladové hospodářství
        • Požadovaná praxe v oboru 3 roky
        • Řídící schopnosti, loajalita a flexibilita
        • Kreativní a systémové myšlení
        • Zodpovědný přístup
        • Řidičský průkaz skupiny B
        • Další certifikáty výhodou

Pracovní náplň:

        • Tvorba kalkulací pokrmů
        • Organizace výroby pokrmů
        • Dodržování HACCP
        • Řízení a organizace práce zaměstnanců
        • Zodpovědnost za dodržování technologických postupů

Těšíme se na váš životopis, který prosím zašlete na uvedený email. Pokud připíšete i pár řádek o Vás, budeme rádi.

Prosím nezapomeňte doplnit souhlas se zpracováním osobních údajů: "Odesláním životopisu ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb souhlasím se správou, zpracováním a uchováním osobních údajů uvedených v mém životopise provozovatelem HRQ CZ, s. r. o. za účelem zprostředkování zaměstnání.

Svůj souhlas dávám na dobu 5 let a beru na vědomí, že souhlas je možné kdykoli odvolat před uplynutím dané doby a to prostřednictvím e-mailu nebo písemnou formou zasláním na adresu Jugoslávská 620/29, 120 00 Praha 2.

Provozovatel prohlašuje, že v případě písemné žádosti dotyčné osoby o ukončení zpracování před uvedenou dobou, budou její osobní údaje vymazané v době 30 dní od doručení odvolání souhlasu."

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Česká republika

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 35 tisíc

Datum zadání:

10.10.2018