Směnový vedoucí

NOVÝ START, personální agentura s.r.o.

Hledáme takového vedoucího, který svůj tým (ca. 15 – 20 lidí) bude nejen pobízet k dobře odvedené práci a efektivním výkonům, ale umí také pochválit, motivovat, vyslechnout či poradit. Kromě činností spojených s vedením lidí, plněním plánů a hlídáním dodržování předpisů, se musí v případě potřeby zapojit i do výrobního procesu.

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

    • Plánování a řízení chodu výroby na základě plánů
    • Rozdělování podřízených dle výrobních kapacit s ohledem na efektivitu
    • Motivace a odměňování podřízených
    • Poučení nových pracovníků s předpisy a postupy
    • Zodpovědnost za dodržování směrnic, předpisů a postupů
    • Hlídání a spoluzajištění pracovních pomůcek a výrobního materiálu
    • Hodnocení směny
    • V případě potřeby efektivní podílení se na výrobním procesu
    • Odpovědnost za třídění odpadů a zajištění pořádku na sběrném místě

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

    • Stabilitu a opak stereotypu
    • Mzdu dle zkušeností + prémie
    • Půlroční odměny dle výsledků firmy
    • Práci v nepřetržitém provozu (12tky 6-18hod., střídání krátký dlouhý týden)
    • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
    • Stravenky a závodní stravování
    • Kafeterii

Pokud chcete o pozici směnového vedoucího vědět víc, tak mi pošlete životpis a já se Vámi ráda spojím.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Třebíč (Třebíčsko)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

12.12.2018